KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11721282
nr 1172 1282
Akvarell
Lennart Larsson, Hornsgatan, signerad, daterad -86,34x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 mars 2018
kl 18:37:18
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)